CİNSELLİĞİN DAHA KEYİFLİ HALİ

CİNSELLİĞİN DAHA KEYİFLİ HALİ

CİNSELLİĞİN DAHA KEYİFLİ HALİ

Cinsellik toplumumuz için her geçen gün daha çok bir tabu olmaktan daha çok çıkmaktadır. Artık cinselliğin normal, sağlıklı bir şey ve bir ihtiyaç olduğunu toplumumuz da yavaş yavaş kabul etmeye başladı. Cinselliğin hepimiz için büyük bir ihtiyaç olduğu su götürmez bir gerçektir. Kötü bir cinsel hayat ve geçmiş kötü cinsel deneyimler insanları hem fiziksel hem de psikolojik anlamda kötü etkileyip sağlıksız bireyler haline getirmektedir. İşte tüm bu nedenlerden dolayı özellikle erkeklerin ve hatta kadınların da iyi bir cinsel deneyim kazanmak ve geçirmek için başvurdukları en bilinen yöntem öncesinde sexshop mağazalarından alışverişler yapmaktır. Erkeklerin de kadınlar gibi cinsellikte en çok dikkat ettikleri konulardan biri cinsellikte hijyen konusudur. Bu hijyen malzemelerinin kadınlar ve erkekler için de en fazla şekilde bulunduğu yer bu tarz seks mağazalarıdır.

Cinsellikte hijyen erkeklerin cinsellik konusunda en çok dikkat ettiği konuların başında gelmektedir. Üstelik erkekler cinsellikte temizlik denildiği zaman bunu bir bütün olarak algılamaktadırlar. Bu hijyen algısı içinde kadının güzel kokması, bakımlı olması ve temiz olması gibi faktörler yer almaktadır. Bu nedenle de kadınlar son zamanlarda sık sık sex shop mağazalarından alışveriş yapmaktadır. Daha bakımlı olmak için vajina beyazlatıcılar, daha temiz olmak için vajina yıkama jelleri ve intim mendiller, güzel kokması için ise afrodizyak etkili seksi parfümleri kadınlar bu tarz mağazalardan temin etmektedirler. Ancak uzun süren ilişkilerden sonra kadınların vajina ve göğüsleri deforme olmaya başlarlar. Bu nedenle de bu sorunlarını giderecek ürünlere ihtiyaç duyarlar. Bu tarz ürünler de seksshoplarda satılmaktadır. Bu ürünlerin arasında göğüs büyütücüler, göğüs sertleştiriciler, vajina sıkılaştırıcılar, vajina beyazlatıcılar, vajina kaslarını geliştirecek pompalar gibi ürünler satılmaktadır.

CİNSELLİĞİN DAHA KEYİFLİ HALİ

Erkeklerin hayallerinde her an bakımlı, makyajlı, güzel ve seksi kokan, güzel ve seksi giyinen, pürüzsüz ve tüysüz cilde sahip kadınlar süslemektedir. Bu nedenle kadınlar bu tarz mağaza ve sitelerden sık sık seksi fantezi elbise, gecelik ve iç çamaşırları, kostümler ve peruklar satın almaktadır. Aynı zamanda erkekler de bu mağazalardan penis büyütücüler, cinsel performansı güçlendirmek için cinsel performans arttırıcılar, cinsel performansı uzatmak için geciktirici sprey ve kremler de satılmaktadır.

        Seks shop mağazalarında aynı zamanda doğum kontrol yöntemi olan prezervatifler, cinsel ilişkiyi kolay ve acısız hale getiren kayganlaştırıcılar, masaj yağları, yalnız kişilerin seks aktivitelerini gerçekleştirebilmeleri için şişme bebekler, realistik vibratörler, titreşimli orgazm ürünleri gibi ürünler de satılmaktadır. Ayrıca meraklıları için fetiş ürünler de bu mağazaların vazgeçilmez ürünleridir. Bu ürünler deri eldivenler, kelepçeler, göz bağları, kırbaçlar, ağız topları gibi ürünlerdir. Seks yatağı, seks salıncağı gibi ürünler de bu mağazalarda vardır. Diğer yandan bu tarz mağazalarda seksle alakalı olmayan takılar, saç tokaları, peruklar, ayakkabılar, çantalar, kolyeler de vardır.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir