EN GÜZEL YAPAY ŞİŞME BEBEKLER

EN GÜZEL YAPAY ŞİŞME BEBEKLER

EN GÜZEL YAPAY ŞİŞME BEBEKLER

Yapay bir şişme bebek almak isteyen bir erkeğin kafasın da birçok soru işareti vardır. bu soru işaretlerinden bir tanesi bunların yeterince tatmin sağlamamasıdır. Yani birçok erkek şişme kadınlar ile kesinlikle tahrik olmadıklarını söylerler. Kendi kendilerine mastürbasyon yapmanın bile daha keyif verici bir şey olduğunu düşünürler. Bu tür erkekler genellikle bu şişme yapay kadınlardan hiç kullanmayanlar olur. Çünkü bu şişme kadınları bir kere kullananların genel yargısı bunların gerçek kadınlardan hiçbir farkı olmadığıdır. Gerçekten de öyledir. Bu şişme kadınlar ile ilişkiye girmek ile gerçek bir kadın ile ilişkiye girmek arasında hiç fark yoktur. Herkesin de her an cinsel ilişkiye girebilecek bir kadın bulamayacağını düşündüğümüz de aslında bu kadınların ne kadar çok işe yaratıklarını rahatlıkla görebiliriz. Ancak toplumumuz da çeşitli sebeplerden kaynaklı aslı olmayan şeylerden bu şişme kadınlara çeşitli ön yargılar beslenir. Bu internet üzerinden bunun ile ilgili olumsuz yorum yapan siteler ile alakalıdır. Ancak bu siteler tama etmemek çok önemlidir. Sonuçta cinsel ilişki ve ya tatmin bizim için vaz geçilmez bir durum olduğundan bunu bir şekilde yapmamız gerekir. Bu kadar zorunlu olan bir şeyi yapay şişme bebek ile daha zevk alarak yapmak da çok mantıklı değil midir?

Eğer bir ilişkiden yeterince zevk almak istiyor isek ve sürekli olarak ilişkiye girebilecek bir kız da bulamıyorsak bunun en iyi yolu bu şişme bebeklerden birini elde etmektir. Çünkü genel olarak bu şişme bebekler ile çok güzel bir cinsel yaşam da sağlanmış olacaktır. Aksi bir durumda özellikle mastürbasyon ile sağlanmaya çalışan cinsel bir tatmin insanlara belli bir süre sonra bir tatmin vermemeye başlar. Çünkü mastürbasyon sıradan bir şeydir oysa ki yapay şişme bebek kesinlikle sıradan değildir. Ona istediğiniz şekli verebilir. Onu istediğiniz gibi tasarlaya da bilirisiniz. Bu sizin fantezi gücünüze kalmış bir şeydir. Hangi tarz kadınlardan hoşlanıyor iseniz bu şişme kadınlar ile sanki sürekli olarak onlar ile birlikte oluyormuşsunuz hissini de ala bilirsiniz.

EN GÜZEL YAPAY ŞİŞME BEBEKLER

Şişme bebeklerin birçok farklı türü olduğundan farklı cinsel fanteziler yaratmak bunlar ile mümkündür. Söz konusu yapay şişme bebek olduğun da erkeklerin korktukları bir diğer konu etrafında ki insanlardan utanmaları ve onların kendileri şişme bebek kullandıkları öğrenmeleri durumunda ayıplanmaları ve dalga geçilmesidir. Ancak bu konuda artık toplum biraz daha gelişmiştir. Birçok bekar erkek bunlardan birini mutlaka almak da ya da almak istemektedir. Yani öyle eskisi gibi böyle şeyler ayıp böyle şeyler yapılmaz gibi eski kafa düşünce yapısı da ortadan kalkmıştır. Eğer cinsellik bir ihtiyaç ise bu ihtiyacın da bir şekilde giderilmesi gerekir. Aksi durum da zaten mutlu da olunmaz.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir