ERKEK ŞİŞME MANKEN OLUR MU?

ERKEK ŞİŞME MANKEN OLUR MU?

Şişme manken dendiğin de akla hep erkekler gelir. Bunun haklı sebepleri de vardır. çünkü ülkemiz de ve daha birçok ülke de şişme mankenleri daha çok erkekler satın alır. Bu onların kendi cinsel yaşamlarına verdikleri değer ile alakalıdır. Ancak bunun farklı bir durumu da vardır. kadınlar da her ne kadar erkeklerden ve dışarıdan saklasalar bile onların da bu tür ihtiyaçları vardır. sadece erkeklerin değil kadınların da cinsel yaşamları ile ilgili birçok istekleri vardır. erkeklerden isteyip de yaptıramadıkları ve ya yapmalarını dahi utandıkları için isteyemedikleri cinsel fantezileri b şişme mankenler ile yaparlar. Son yıllarda ülkemiz de ve özellikle de orta doğu ülkelerin de erkek şişme mankenler de en az kadın şişme mankenler kadar çok satılır hale geldi. Bunun en büyük sebebi ise kadınların da artık cinsel anlamda daha serbest olmaları ile alakalıdır. Zaten vibratör benzeri aletlerden de sıkılan kadınların yeni yeni arayışlara girmesi çok normaldir. Özellikle bu konularda farklı cinsel aletlerin olması onlar için de erkekler olmasa bile farklı cinsel tatmin sağlar. günümüzde de birçok kadın bu yol ile tatmin olurlar.

En az erkeklerin kullandığı şişme kadınlar kadar rağbet gören erkek şişme mankenlerin en büyük özellikleri sert bir cinsel organa sahip olmalarından gelir. Bu da kadınlara tıpkı gerçek bir cinsel ilişkiye giriyormuş hissi verir. Bu neden ile birlikte de birçok kadın bu aletler sayesin de kendilerini mutlu ederler. Mutlu ederler diyoruz çünkü cinsellik insanları doğadaki birçok şeyden çok daha mutlu eden bir şeydir. İnsanlar cinsel ilişkilerden sonra beyinlerine daha çok mutluluk hormonu salgılandığından dolayı kendilerini farklı hissedeler. Eğer bu zevki hala yaşamamış olan kadınlar var ise mutlaka onların da erkek şişme mankenlerden birine sahip olmalarını tavsiye ederiz. Bunu kullanan birçok kadının anlattığına göre özellikle zevk açısından gerçek bir erkek ile ilişkiye girmekten pek de bir farkı yokmuş. Hatta ha bazı açılardan çok daha iyidir.

ERKEK ŞİŞME MANKEN OLUR MU?

Kadınların bazen eşleri iktidarsızlık ve ya benzeri cinsel sorunlar ile de karşı karşıya kaldıkların da onlara bir şey belli etmeden ve onların haberleri olmadan erkek şişme mankenlerden alırlar. Böyle de eşleri cinsel problemler yaşasa bile onlar cinsel ihtiyaçlarını bu yol ile giderebilirler. Üstelik bu mankenlerin erken boşalma gibi de bir sıkıntıları olmadığından dolayı doyasıya bir cinsel ilişkinin de tadını çıkarır. Aslında bu kadınlar için en büyük sorundur. Çünkü bazı erkekler de erken boşalma sıkıntısı olduğundan dolayı kadınlar daha tam anlamı ile cinsel ilişkiden tatmin olmadan erkekler boşalırlar. Bu mankenler de ise sabaha kadar cinsel ilişkiye girilebilir. Yani ipler tamamen sizin eliniz de olur.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir