KUMRAL KADINLARDAN MI HOŞLANIYORSUNUZ

KUMRAL KADINLARDAN MI HOŞLANIYORSUNUZ

KUMRAL KADINLARDAN MI HOŞLANIYORSUNUZ

Cinselliğin en güzel yanı her zaman farklılıklara açık olmasıdır. Bu cinsel ilişkiye giren ve ya girecek olan kişi ve ya kişiler için değişkenlik gösterebilir. Yani cinsel bir yaşamın ne kadar hareketli olacağına bu iki insan karar verir. Ancak burada hoşlanılan biri ile beraber olmak da önemlidir. Yani eğer bir kişi hoşlandığı ve ya daha önce kafasın da kurduğu fanteziye uygun birini bulduğunda cinsel yaşam daha da farklı bir hal alır. Bunun için de cinsel anlamda kafanın çalışması gerekir. Şu bir gerçektir ki özellikle bizim toplumumuz içerisinde kumral esmer ve ya sarışın gibi kadın tiplerinin birçok beğeneni vardır. bunların her birinin de ayrı ayrı olarak özel ilgi duyanları yer almaktadır. Bunlar da özellikle yapılması gereken tek şey iyi bir tercih yapmaktır. Yani esmer seviyor iseniz fantezilerin de esmer olması gerekir. Ancak bizim toplum da esmerden çok daha çok kumrallar sevilir. Bazen de sarışınlar. Zaten hep öyledir. Bir toplumda ve ya kişinin etrafın da ne az ise kişi de ağırlıklı olarak ondan daha çok hoşlanır. Bu doğanın da yasasıdır aynı zamanda. Bu yüzden kumral şişme kadın internet üzerinden çok fazla satılır.

Kumral bir kadının en büyük özelliği cinsel yanlarının biraz baskın olmasıdır. Bu gizli bir kutu gibidir. Erkekler de bu gizli kutunun içini hiç göremedikleri için çok merak ederler. Ancak tabi ki bu her erkek için mümkün değildir. Bunun için yapılacak en mantıklı şey kumral şişme kadın sahibi olmaktır. Birçok kumral kadın fantezisi oluşturabileceğiniz bu durumlar sayesin de istediğiniz gibi bir cinsel yaşam tarifi yapılabilir. Bunun için de yapılması gereken tek şey güzel bir yer bulunmasıdır. Yani bu kadınların en güzellerinin bulunduğu yerlerden almak çok daha güzeldir.

KUMRAL KADINLARDAN MI HOŞLANIYORSUNUZ

Kimi erkekler bu şişme kadınlardan alırken sadece kumral olması ile yetinmezler. Bazen de bu konuda kumral kadınlar ile ilgili farklı fanteziler bulunduğundan bunların en iyi olanlarından bulmak isterler. Özellikle buda düşünüldüğün de bütün bu özelliklerin bir araya geldiği bir şişme kadın alınmak istenir. Bazı firmalar bu konuda müşterilerine özel şişme kadınlar tasarlarlar. Yani mesela kumral şişme kadın almak isteyen biri bu kadının vücudu, yapacakları, cinsel ilişkiye katacağı farklılıklar gibi ek şeyler isteyebilir. Sonuç da bu kişinin kendisine kalmış bir şeydir. Bir de tabi söz konusu cinsel tatmin olduğun da kimse aynı şeyleri de düşünmez aynı fantezileri de yapmaz. Her kişi için de ayrı ayrı bir şey üretmek mümkün değildir. Standartlar bazılarının hoşuna gitmediği için onlara özel bir şeyler tasarlamak her zaman için daha mümkün bir şey olduğundan bu da tercih edilir.

 

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir