YAŞLI VE YA TRANS ŞİŞME BEBEK ÇEŞİTLERİ

YAŞLI VE YA TRANS ŞİŞME BEBEK ÇEŞİTLERİ

YAŞLI VE YA TRANS ŞİŞME BEBEK ÇEŞİTLERİ

Cinsel hayatta herkesin mutlaka bir fantezisi vardır. ancak bazıları bu konuda baya ileri boyuta geçmiştir. Fanteziler insanlara cinse hayatlarını değiştirmek adına birçok farklılıklar sunduğu için bu anlamda cinsel ilişkiler de çok kullanılır. Ancak son yıllarda artık insanlar bir partner ile cinsel ilişkiye girmeseler bile fantezi yaparlar. Kendi kendilerine mastürbasyon yaparken ve ya bir porno izlerken bile çeşitli fanteziler kurarlar. Ve ya dışarı da güzel bir bayan gördüklerin de onun ile ilgili erkeklerin kafaların da birçok fantezi uyanır. Tabi bu kadınlar için de geçerlidir. Bir kadın da tıpkı erkek gibi dışarı da gördüğü bir karşı cinse karşı cinsel isteklilik duyabilir ve bunu aklında bazı fantezilere dökebilir. Ancak tabi ki kabul etmek gerekir ki erkekler bu konular da daha yaratıcıdır. Özellikle birçok erkek yaşlı şişme bebek ve trans şişme bebekler ile bunu kuvvetlendirirler. Bu tabi ki tercih meselesidir.

Toplumda farklı cinsel eğilimler de olan insanlar da vardır. bu onlara saygı duymamız anlamına gelmez. Aslında onlar bizden farklı değillerdir ancak bizden farklı olarak dünyaya gelmişlerdir. Bu açılardan düşünüldüğün de kendilerinden bile farklı olarak dünyaya gelmişlerdir. Her insanın olduğu gibi onların da cinsel fantezileri ve istekleri vardır. zaten değil hayvanlar da bitkiler de bile olan bir şeyin insan da olmamasının ihtimali yoktur. Doğa da üreyerek ve ya cinsel ilişkiye girerek ancak çoğalır canlılar. Bunun başka bir yolu da yoktur.

İnsanlar da doğanın bu konuna ayak uydurmuştur. Ama bir hayvan ve ya bir bitki gibi ruhsuzca ve ya hiçbir hayal kurmadan da cinsel ilişkiye giremezler. Aslında bu yüzden yaşlı şişme bebek ve trans şişme bebek gibi fantezi araçlarına ihtiyaç duyarlar. Yukarıda da belirtildiği gibi bunlar bizim doğamızda olan şeyler. Bu yüzden kesinlikle kadınlar için de erkekler içinde bunları kullanmak ayıp değildir. Zaten öteki türlü kesinlikle hayvanlardan ayırt edilemezdik. Bizi hayvanlardan ayırt eden en önemli özellikler hayal gücümüz ve onu yaratan beynimizdir. Tabi ki bu hayal gücünden ve beyinden cinsellik de nasibini almıştır.

YAŞLI VE YA TRANS ŞİŞME BEBEK ÇEŞİTLERİ

Genel olarak da birçok insan yaşlı şişme bebek ve trans şişme bebeklerden birini alır. Hangisini alacağını cinsel fanteziler ve tercihler belirler. Bunu almak konusun da hala çekinen insanlar da mutlaka vardır. ancak onların da bu konuda çekinmelerine gerek yoktur. Aslında biz de bu tür konular çok fazla konuşulmadığından dolayı ayıp gözükür ancak aslın da bunlar çok doğal şeylerdir. Zaten bir doğa için üremekten ve ya çoğalmaktan daha doğal ne olabilir ki. Cinsellik de bizlere bunu sağlayan en önemli argüman olarak karşımıza çıkar ve onu bizlerde farklılaştırırız.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir